CZ

ESSEGI je přední společnost ve vývoji a navrhování vertikálních balicích systémů, lisů, míchacích linek pro půdu, vážicích systémů a průmyslových automatizací pro různé produkty, pokrývající širokou škálu hmotností a formátů.

Více než třicet let zkušeností umožnilo ESSEGI vyrábět high-tech stroje a také vybudovat vysoce kvalifikovanou a užitečnou prodejní síť, která se vždy snaží poskytovat cílená a účinná průmyslová řešení balení, aby splnila všechny požadavky na automatizaci a přání každého zákazníka.

ESSEGI je světovým lídrem v oboru díky jejich všestrannosti, kdy jsou schopni splnit jakýkoli požadavek nebo požadavek s nejvyšší mírou flexibility. Pracují v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy a jejich rozvíjející se výzkumné oddělení nikdy neztrácí pojem o bezpečnosti.

Spolupráci s naší společností firma ESSEGI navázala dne 1.1.2019, kdy jsme se stali výhradním dodavatelem jejich technologie na Českém a Slovenském trhu. Jako jejich oficiální zástupce dodáváme náhradní díly a zákazníkům zajišťujeme autorizovaný servis.

 

 

 

Biomac
BIOMAC INDUSTRY s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČ: 05752574
DIČ: CZ05752574
spisová značka: C 69164
Biomac facebook Biomac youtube Biomac mapy
© 2013 - 2018 BiomacIndustry
Tvorba stránek Winternet